Zpětný leasing

Život nás někdy dokáže přivést do různých  prekérních situací. Za většinu si ovšem můžeme svým neuváženým jednáním sami.  Následky takového chování si ale také bohužel poneseme sami. Někdy dokonce ze dne na den. A přitom vše může začít docela nevinně.

Bydlíme  v krásném domě  se zahradou a luxusním vozem a toto vše, co nám tvoří naše spokojené rodinné zázemí, domov a jistotu,  se může  doslova ze dne na den změnit, na nálepku se žlutým nápisem EXEKUČNĚ ZABAVENO. Stačí jedna závažná životní chyba  a domov, ve kterém jsme vyrůstali, mnohdy vícegenerační, jde do dražby. Najednou se nám celý  život pomalu zhroutí jako domeček z karet. V dnešní  hektické  a stresující době skutečně  nic výjimečného.

Stačí  například onemocnět nebo dlouhodobě ztratit práci, využít rychlou půjčku a jsme  v DLUHOVÉ  PASTI. Exekutoři řeší v dnešní době takových případů denně desítky.

Ale ani v takové nelehké životní prohře nesmíme  propadnou panice a  musíme zachovat chladnou hlavu. Řešení je nasnadě. Ponechte ho tedy na nás, týmu specializovaných odborníků na tyto nelehké životní situace.

Vše s Vámi rádi a ochotně  probereme a vymyslíme pro Vás nejpřijatelnější a nejšetrnější variantu na míru, jak nadále bydlet ve „své“ nemovitosti.

Abychom pro Vás  zjistili to  nejlepší řešení, jak Vám pomoci, stačí jen zavolat, nebo nám nechte své číslo vyplněné v kontaktním formuláři a my zavoláme Vám.

1) Vyplňte formulář

Stačí vyplnit náš kontaktní formulář a my Vám zavoláme zpět.

2) Probereme Vaši situaci

Společně vypracujeme ideální postup v jednání se exekutory a zástavními věřiteli.

3) Vypracujeme dokumentaci

Vypracujeme veškeré dokumenty potřebné k vašemu oddlužení.

4) Peníze nechte na nás

Peníze v hotovosti nebo převodem na účet při podpisu smlouvy.

Zavolejte nám či zanechte Vaše tel. číslo a my Vám zavoláme nazpět!

Vyplnění jména není povinné.
Abychom se Vám mohli individuálně věnovat, potřebujeme Vaše telefonní číslo.
Vyplnění emailu není povinné, usnadní nám to však komunikaci.
Čeho se týká Váš dotaz?
Popište nám svůj problém nebo situaci