Naši spokojení klienti

Příběhy, se kterými se setkává, společnost Chcu pomoct, jsou neuvěřitelné. Zde je jeden z nich.

Jak jsme pomohli paní Kláře vyplatit 13 exekucí za jediný den

Příběhy, se kterými se setkává, společnost Chcu pomoct, jsou neuvěřitelné. Zde je jeden z nich.

Dne 13. 11. jsem našla na internetu stránku Chcupomoct.cz. Vyplnila jsem formulář a čekala jsem na odpověď. Odpověď mi přišla během pár hodin. Kontaktoval pán mě, se kterým jsem věc začala řešit. Řekl, že to bude složitější, podle toho co jsem mu vše říkala.
Už jsem se v tom ztrácela a nevěděla kudy kam. Netušila jsem, kde všude dlužím a už vůbec ne kolik.

S přítelem nám zůstávala jenom minimální mzda, protože exekutoři zablokovali všechny účty. Byli
jsme s přítelem ve velkém stresu, a to se také podepisovalo na našem zdraví a vztahu. Byla to opravdu zoufalá situace. Svitla mi naděje, že se ze všeho brzy dostanu, díky společnosti Chcu pomoct. A opravdu se tak stalo.

Nevěřila jsem vlastním očím, jak byli skvěle nachystaní a vše šlo rychle. Během tří týdnů bylo vše vyřešené, a já mohla zase normálně žít a nebát se kdo klepe na dveře.

Společnosti Chcu pomoct, se podařilo během jednoho dne vyplatit 13 exekucí. Což je neuvěřitelné. Tímto chci strašně moc poděkovat, společnosti Chcu pomoct. A určitě doporučuji všem, co se dostali do stejných problémů jako já.

Klára P.

Mnohokrát děkujeme, pánům z Chcupomoct.cz. Neuvěřitelně nám pomohli a my můžeme začít nový život. Bez strachu kdo nám zazvoní u dveří.

Manželé Tomáš a Lenka

Když jsem se kvůli své mladické nerozvážnosti dostal do dluhů a už jsem nevěděl jak dál, našel jsem na internetu Chcupomoct.cz. Pánové mi velice rychle pomohli, a ještě k tomu jsem mohl stále bydlet ve svém. Za to jim patří velký dík.

JiříLiberec

Díky svým dětem, které mě přemlouvali, abych si vzala půjčku, že potřebují novou televizi a telefon a další, jsem se dostala do dluhů. Jelikož děti odmítaly platit půjčky, bylo toho stále víc a víc, a nakonec hrozilo, že přijdeme s manželem o dům. Byli jsme zoufalí a ani jeden jsme nevěděli jak dál. Poté nám svitla naděje díky pánům Honzovi a Ondrovi z Chcu pomoct. Moc nám pomohli a už vím, že si nikdy žádnou půjčku brát nebudu. Moc jim děkuji.

Libuše H.Zlín

Chtěla bych moc poděkovat pánům ze služby ChcuPomoct.cz, kteří skvěle zvládli mou opravdu složitou životní situaci. Vlastní blbostí jsem se dostala do dluhů a myslela jsem, že se z nich už nevyhrabu. Díky chcupomoct.cz se podařilo zkrotit mé měsíční splátky a opět začínám normálně fungovat. Doporučuji!

Petra M.Hodonín