Případ oddlužení v Telči

 

Každý náš případ je jiný. V tomto článku vám chci přiblížit jeden z mnoha našich případů, kdy jsme pomohli klientovi zbavit se „okovů z dluhů“.

Nedávno nás oslovil pán z Telče. Měl jisté potíže a hledal někoho, kdo mu pomůže dostat se z dluhové pasti. Naši společnost našel na facebooku a následně nás oslovil přes kontaktní formulář na našich webových stránkách www.chcupomoct.cz

Jeden z našich specialistů se pánovi ozval a chtěl vědět, co pána trápí. Zjistili jsme, že pán bydlí v bytě se svoji dcerou, která vůbec netuší, že má táta nějaké dluhy. Co si pán pamatoval, tak si vzal úvěry v přibližně patnácti nebankovních společnostech a dlužil přes půl milionu korun. Měsíční splátky odhadoval, že jsou kolem čtyřiceti tisíc korun měsíčně a pán je splácel ze svého důchodu, který dostával každý měsíc ve výši deset tisíc korun.

Pán ještě neměl žádné exekuce, ale to proto, že si na každou splátku vzal další půjčku u nebankovní společnosti a tak situaci řešil již nějakou dobu. Prakticky se jednalo o takzvané lidové „vytloukání klínu klínem“…

Tohle jsme se dozvěděli v telefonním hovoru.

Následovala naše osobní návštěva, kdy jsme si vyžádali veškeré podklady ke všem půjčkám.

Po důkladném prozkoumání dokumentů, obtelefonování veškerých společností, u kterých si pán půjčoval, jsme došli k jasnému závěru. Zjištěný dluh byl celkem ve výši osm set tisíc korun a měsíční splátky byli celkově ve výši čtyřicet pět tisíc korun.

Bylo nám jasné, že se klient bez naší pomoci neobejde a musíme reagovat velice rychle, protože u nebankovních společností hrajeme o každé ušetřené procento na úrocích.

Přes naše investory jsme vyplatili jednorázově veškeré klientovi dluhy, měsíční splátku jsme nastavili tak, aby s dcerou zvládnul splácet, a to na devět tisíc korun měsíčně po dobu pěti let. Na pět let samozřejmě z důvodu, kdy se po pěti letech vymaže registr dlužníků a pán je opět „očištěn“.

Pán je maximálně spokojen, bydlí dál ve svém bytě i s dcerou, pravidelně splácí.

Naše úspora pro klienta byla třicet šest tisíc korun měsíčně.

Jsme nadšeni, opět další spokojený klient J

Pokud máte podobný problém, OBRAŤTE SE NA NÁS,

I VÁM JSME SCHOPNI POMOCI!!

Customer Support

Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia, there live the blind texts

Web Design

Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia, there live the blind texts

Quality Assurance

Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia, there live the blind texts

Veronika Jochová

Author Veronika Jochová

More posts by Veronika Jochová

Leave a Reply