Co je na začátku?

 

Na začátku celého našeho řetězce je člověk, který řeší určitou životní situaci. Může mít dluhy, spoustu dluhů, například u nebankovních společností, může mít exekuce, může být dokonce v situaci, že zvažuje osobní bankrot (insolvenci), nebo může mít jiné finanční potíže.

Jak si nás klient najde?

 

Většinou je začátek našich případů stejný. Klient vidí naši reklamu. Kde může vidět naši reklamu? Inzerujeme na teletextu, na internetu, kde máme spuštěné reklamní bannery, případně přímo přes naše webové stránky www.chcupomoct.cz, může si o nás přečíst v novinách nebo vidět příspěvek na facebooku.

A poté nás kontaktuje. Může nás kontaktovat přes kontaktní formulář na našich webových stránkách, přes facebook (messenger) poslat sms nebo nám přímo zavolat. Na všechny zprávy reagujeme v co nejkratší době, a to do jednoho dne.

 

Co může klient očekávat po zaslání kontaktu?

 

Důležité je to, že kontakt na klienta si převezmou přímo naši odborníci přes finanční poradenství. Následně klienta kontaktují (ve většině případů zavolají na mobilní telefon) a důkladně rozeberou klientovu situaci. Ke každému přistupujeme individuálně, protože každý má jiné požadavky, proto klademe maximální důraz na vzdělání našich odborníků, kdy prakticky neexistuje situace, kterou by neuměli vyřešit. Následně situaci vyhodnotíme a klientovi připravíme řešení na míru.

 

Jaký je výsledek?

 

Po odsouhlasení společného řešení následuje naše pomoc. Ve většině případů vyplacení dluhů, možnost aby klient zůstal bydlet ve své nemovitosti a očistil se od všech nepříjemných závazků. V 80% případů dokážeme snížit měsíční platby klientům o více jak 50%.  Ideální výsledek je tedy spokojený klient.

 

 

Co je maximálně důležité, když se klient rozhodne si nechat pomoci?

 

Ve většině případů, které řešíme, hraje klíčovou roli čas. PROČ? Protože penále a pokuty se při dluzích navyšují každý den. Tím pádem čím rychleji s klienty můžeme vše probrat, tím lépe se bude vše řešit. Když klient spolupracuje a snaží se opravdu, abychom mu pomohli, dokážeme situaci vyřešit i do jednoho týdne. Není tedy s čím otálet. Dluhy nevymizí, vždy se vše čekáním pouze prodraží a ztíží. Nikdy tedy nečekejte a kontaktujte nás ještě dnes!

 

Veronika Jochová

Author Veronika Jochová

More posts by Veronika Jochová

Leave a Reply